Pronađeno 10004 oglasa

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Grocka, Kaluđerica, Vojvode Stepe Stepanovica, 2.0, 88m2, 176000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 127798, PR/V, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, lokal. Lokal u PR nove zgrade... više

176.000€ (2 000 €/m²)

  • 88m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Smederevo, Carina, Dositeja Obradovića, 7.0, 365m2, 350000EUR

Smederevo

Agencijski ID: 122003, 3a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

350.000€ (958 €/m²)

  • 365m²

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

136.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 2/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Đačkog bataljona, 3.0, 65m2, 127500EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada.... više

127.500€ (1 961 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 0.5, 21m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125292, I/, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Čukarica, Ostružnica, Ane Krajic, 14a, 31000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 130939, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

31.000€ (22 €/m²)

  • 1400m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Ane Bedlic, 20a, 420000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 123034, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

420.000€ (210 €/m²)

  • 2000m²

Zemun, Marija Bursać, Mozerova, 1.5, 28m2, 122000EUR

Zemun (marije Bursać), Beograd

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više

122.000€ (4 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 2/4 spratova