Pronađeno 10004 oglasa

Novi Sad, Sajlovo, , 7a, 160000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 129430, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

160.000€ (228 €/m²)

  • 700m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 74m2, 227889EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129725, IV/, u izgradnji. Na prodaju odlican cetverosoban stan73,99m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

227.889€ (3 079 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Inđija, Stari Slankamen, Vinogradska, 3.0, 94m2, 95000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 111978, 20a. 41m2 + 41m2 na dve etaze. Kuca je ozakonjena, zemljiste se vodi kao njiva 5. klase. Gradjena giter blokom, demit... više

95.000€ (1 010 €/m²)

  • 94m²

Sopot, Ralja, Rada Jovanovića , 14a, 25000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 126394, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam plac ,opstina Sopot,mesto Ralja,gradjevinski plac,dozvoljena gradnja. Put do placa,30... više

25.000€ (17 €/m²)

  • 1400m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Kopaonik, Treska, , 2.0, 42m2, 90440EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118082, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj... više

90.440€ (2 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Sopot, Kosmaj, Drlupa, 1500a, 225000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 116307, struja, uknjizen, deljiv, plac. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

225.000€ (1 €/m²)

  • 150000m²

Novi Sad, Telep, Milana Savica, 5.0, 300m2, 635000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123833, 6a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Zemun, Plavi horizonti, Konstantina Jovanovica , 5.0, 835m2, 790000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 123858, I/PK, video nadzor, klima, nov, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. . Poslovna... više

790.000€ (946 €/m²)

  • 835m²
  • 1.sprat

Surčin, Petrovčić, Braće Ljubinković, 8.0, 330m2, 250000EUR

Petrovčić, Beograd

Agencijski ID: 121298, 15a, spratna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), dvoriste/basta,... više

250.000€ (757 €/m²)

  • 330m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 1.0, 55m2, 29000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

29.000€ (527 €/m²)

  • 55m²