Pronađeno 10003 oglasa

Pećinci, Karlovčić, Beli vetar, 4.0, 148m2, 215000EUR

Karlovčić, Pećinci

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta,... više

215.000€ (1 452 €/m²)

  • 148m²

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 59m2, 195000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovačke staze, 6a, 120000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 126732, uknjizen, plac. Izuzetno lepa lokacija za porodicunu, stambenu gradnju. Dobar prilaz, dobra infrastruktura. Poseduje... više

120.000€ (200 €/m²)

  • 600m²

Novi Sad, Telep, Futoški put , 3.0, 53m2, 124550EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116502, V/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026.. Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

124.550€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Mišeluk, 1.5, 45m2, 98100EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128601, II/V. Na prodaju nov stan na Miseluku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

98.100€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/5 spratova

Niš, Crveni Krst, Anete Andrejević, 2.0, 52m2, 190540EUR

Niš

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni... više

190.540€ (3 664 €/m²)

  • 52m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Novi Sad, Novo Naselje, Antuna Urbana, 2.0, 46m2, 102000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129383, PR/III, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan ,renoviran. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste, marketi,... više

102.000€ (2 217 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²