Za upit 4184 Centar pronađeno 3539 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Planina, Centar, -, 0.5, 36m2, 55000 EUR

Centar, Kopaonik

Odličan, komforan studio na izuzetnoj lokaciji, na 850m od prve staze i 3 km od centra. Nalazi se u maloj, mirnoj zgradi, do glavnog puta. Agencijska... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

PRODAJEMO! Garažna mesta površine 12, 5m2 - 12.000€

Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10... više

12.000€ (800 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN!!

Centar, Sombor

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen,... više

42.000€ (688 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

VELIKO GRADISTE CENTAR 62m2 , 62000e

Centar, Veliko Gradiste, Veliko Gradište

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking... više

62.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Na prodaju jednosoban stan

Centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. više

40.000€ (1 081 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova