Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6870 oglasa

Novi Sad, Betanija, Slobodana Bajića, 2.5, 43m2, 115000EUR

Betanija, Novi Sad

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 3 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Grocka, Vrčin, Braće Ribar, 3.0, 106m2, 205000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u... više

205.000€ (1 933 €/m²)

  • 106m²

Novi Sad, Telep, , 7.0, 230m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više

350.000€ (1 521 €/m²)

  • 7 soba
  • 230m²
  • 2.sprat

Okolno mesto, Divčibare, -, Zemljište, 22000ari, 390000 EUR

Divčibare, Valjevo

Valjevo, Divčibare, Ljuti Krš, prodajemo zemljište površine 2,2 ha. Parcela se nalazi u zoni postojeće šume - rezervisan za turistički prostor... više

390.000€ (17 €/m²)

  • 22000m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 4.0, 176m2, 730000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više

730.000€ (4 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe , Lokal, 120m2, 180000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

U sklopu tržnog centra, zaseban objekat, luksuzno sređen klub 80m2 + restoran 40m2, kompletno luksuzno opremljeni, pod brušeni granit, keramika... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²

Planina, Centar, -, 2.0, 60m2, 269999 EUR

Centar, Kopaonik

Veoma komforan apartman u luksuznoj planinskoj vili, izuzetno kvalitetno opremljen i sređen. Poseduje prostrane prostorije - dnevni boravak... više

269.999€ (4 499 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1080000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.080.000€ (3 085 €/m²)

  • 350m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 309600 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

309.600€ (4 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Plac na prodaju – Crvene Livade (1, 35a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 1,35 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

3.375€ 0 €/m²)

  • 0m²