Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6968 oglasa

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Surčin, Surčin, -, Zemljište, 8700ari, 224000 EUR

Surčin, Beograd

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu... više

224.000€ (25 €/m²)

  • 8700m²

Plac u Usijama (Golubac)

Usije, Usije, Golubac

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu... više

5.000€ (10 €/m²)

  • 493m²

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja

Trnava, Jagodina

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više

295.000€ (778 €/m²)

  • 379m²
  • .sprat

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

Plac na prodaju – Crvene Livade (27, 84a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 27,84 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

55.680€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 623m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

93.450€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju trosoban stan u samom centru Niša

Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više

147.000€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 9/15 spratova