Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6967 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan 51m2, sa privatnim parkingom i dvorištem 45m2 - Ad

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i... više

135.053€ (2 648 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Prodaje se LUX dvosoban stan na Adicama sa parkingom u dvorištu - 42

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku... više

122.400€ (2 914 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Luksuzan dvoetažni stan 160 m² kod Bulevara kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara, Beograd

Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više

390.000€ (2 437 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se prostran, prazan stan u Durlanu

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više

92.500€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prostrana kuća sa velikim dvorištem i poslovnim prostorom, Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan... više

300.000€ (800 €/m²)

  • 375m²
  • /2 spratova