Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6975 oglasa

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Plac Trupale 2660m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u selu Trupale površine 2660m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina 1/1. Topla preporuka agencije! Ovo je samo... više

137.000€ (51 €/m²)

  • 2660m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela pašnjak, šeste klase. Trenutno se sastoji od cerove šume.... više

16.000€ (1 €/m²)

  • 8087m²

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.164€ (1 899 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje

PLAC PETROVARADIN, 295000€

Miseluk, Novi Sad

Mišeluk, nedaleko od televizije.Plac za gradnju stambene zgrade na perspektivnoj lokaciji ! Mogućnost kompenzovanja dela cene za kvadrate !... više

295.000€ (386 €/m²)

  • 764m²

PLAC PETROVARADIN, 61800€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Širine, lokacija za gradnju porodične stambene zgrade P+1+Pk +++Agencijska oznaka parcele je 7089836 ,Petrovaradin - Širine ,... više

61.800€ (119 €/m²)

  • 517m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Kuća NOVI SAD, 340000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više

340.000€ (860 €/m²)

  • 395m²

PLAC PARAĆIN, 14000€

KaraĐorĐevo Brdo, Paraćin

Agencijska oznaka 7089554 - Prodaje se plac na Karađorđevom brdu u građevinskom područiju na svega 200 m od fabrike stakla, odnosno od Auto... više

14.000€ (15 €/m²)

  • 900m²

LOKAL NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Uknjižen lokal koji čine tri zasebna, ali funkionalno povezana lokala, na 1. spratu novije kvalitetne zgrade u strogom centru grada. Pogodno... više

206.000€ (2 263 €/m²)

  • 91m²