Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6975 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Kuća Brzeće

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta.... više

150.000€ (1 500 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Plac , poslovna zona u blizini naplatne stanice Niš-sever

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela površine 1331m2, u blizini naplante stanice Niš-sever. Po svojoj lokaciji parcela se nalazi u projektovanoj poslovnoj zoni... više

61.800€ (46 €/m²)

  • 1331m²

Plac 6771m2, Brest, Merošina

Brest, Merošina, Merošina

Na prodaju plac u blizini kružnog toka na ulazu u Merošinu, pravougaonog oblika, poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u gradsko... više

40.000€ (5 €/m²)

  • 6771m²

Jednosoban stan na prvom spratu - blizu centra i gradske plaže u Sremskoj Mitrov

Pejton, Sremska Mitrovica - Centar, Sremska Mitrovica

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek... više

60.000€ (1 463 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/2 spratova

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Kuća naselje Milka Protić

Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više

160.000€ (1 118 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje