Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6960 oglasa

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Kuća 108m2, 37 ari placa, Grabovac, Obrenovac - 40000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više

40.000€ (370 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Građevinski plac 55 ari, Obrenovac, Draževac – 40 500 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 55 ari u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Plac 23 ara, Obrenovac, Zvečka – 34.500 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac od 23 ara u Zvečkoj. Plac nije ograđen, nalazi se na 50 m od asfaltnog puta. Po vrsti je njiva 3. klase i ostalo zemljište u... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Seosko imanje sa starom kućom 67 m², 64 ara, Ub, Brgule – 20 000 €

Brgule, Okolina, Ub

U ponudi kuća u Brgulama, opština Ub, površine 67 m2 sa dva pomoćna objekata površine 22 m² i 41 m² na 64 ara. Struktura: Kuća je prizemna,... više

20.000€ (298 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Kuća 250 m², 7 ari, Obrenovac, Barič – 150 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Bariču, opština Obrenovac, površine 250 m², spratnosti Po+PR+I+Pk, na placu od 7 ari. • Struktura: Kuća se sastoji iz tri... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje