Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 95680€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

95.680€ (2 080 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća, 120m2 sa pomoćnim objektim 26m2, plac 1125m2, Ći?

Ćićevac, Ćićevac, Ćićevac

Na prodaju odlična porodična kuća u Ćićevcu, blizu centra i pešačke zone. Nalazi se na finoj lokaciji za porodični život, nadomak svih bitnih... više

55.000€ (458 €/m²)

  • 120m²
  • 1/1 spratova

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Sremčica, 411m2, 13.28 ari ID#1625

Sremčica, Čukarica, Beograd

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više

175.000€ (425 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/2 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 55m2 ID#1637

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri... više

99.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Batajnica - Klin, 53, 07 ari, uknjižen ID#1556

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 53.07 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 54.09 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Batajnica - Klin, 54.09 ari, uknjižen ID#1557

Batajnica, Zemun, Beograd

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 54.09 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 53.07 ari. Odlična... više

212.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan poslovni prostor u Ruzveltovoj ulici ID#1497

Zira, Palilula, Beograd

Odličan poslovni prostor, pogodan za sve delatnosti. Blizina Vukovog spomenika. Prostorije: prizemlje, međusprat i I sprat (9 kancelarija, ulaz... više

700.000€ (2 834 €/m²)

  • 247m²
  • 1/1 spratova

Fruška gora - Maradik - Banstol ID#1554

Maradik, Inđija, Inđija

Na jugoistočnim obroncima Fruške gore, skoro na polovini rastojanja između Sremskih Karlovaca i Inđije (nešto bliže Inđiji) tj. u Banstolu,... više

85.000€ (1 231 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000067

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

283.250€ (2 575 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica - Luksuzan petosoban tripleks stan ID#1000911

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks... više

489.000€ (3 372 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 145m²
  • Prizemlje/2 spratova