stanovi Novi Sad od 40m2 do 50m2 (334 oglasa)

Novi Sad, Veternik, Marije Bursać, 2.5, 48m2, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 134570, PR/, novogradnja. Prodje se lep dvoiposoban stan 48m2 na granici izmedju Adica i Veternika. Stan poseduje dnevni boravak... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Hadži Ruvimova , 1.5, 41m2, 123000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 134501, II/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican jednoiposoban stan 41m2 u Hadzi Ruvimovoj ulici na drugom spratu sa... više

123.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Zmaj Ognjena Vuka, 2.0, 40m2, 150000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 134470, I/V, klima, lift, terasa. RAPID INVEST gradnja, ODLICAN, blizu Centra, noviji. Stan koji zasluzujete! 1 spavaca soba.... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara, 2.0, 50m2, 184990EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 134435, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. GRBAVICA **NOV FANTASTICAN** 50 m2 LUX, mir i tisina, okrenut ka dvoristu.... više

184.990€ (3 699 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Klisa, Temerinska 3. deo, 3.0, 46m2, 96075EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 134421, I/II, terasa. PRELEPA VILA "NOVI URBANIZAM" 45,75 m2 dnevni boravak + 2 spavace sobe. Lux grejanje: podno, sopstveni... više

96.075€ (2 088 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Kaće Dejanović, 2.0, 42m2, 103000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 134308, V/VI, lift, terasa, parking. ODLICAN STAN 42 m2. Dnevni boravak + spavaca soba. Predsoblje i prostrano kupatilo. LIFT.... više

103.000€ (2 452 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 1.0, 40m2, 137000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 134265, I/, uknjizen, renoviran. Jednosoban stan, 40 m², odlicno renoviran , kod Sajma. Centralno grejanje, gradska topla voda,... više

137.000€ (3 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 2.0, 43m2, 205000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 134217, I/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici okruzenoj zelenilom, nalazi... više

205.000€ (4 767 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Ilije Birčanina, 2.0, 45m2, 141000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 134021, IV/, lift, terasa, uknjizen. Kompletno renoviran, svetao stan od 45m2 na Detelinari. Lokacija odlicna, sve je na dohvat... više

141.000€ (3 133 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 2.0, 50m2, 155000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 133952, PR/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Narodnog fronta na Limanu... više

155.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Novi Sad, Detelinara, Molijerova , 2.0, 50m2, 140000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 133800, II/, klima, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban komforan stan na Detelinari, miran kraj sa... više

140.000€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Veternička rampa, , 2.0, 40m2, 100000EUR

Veternička Rampa, Novi Sad

Agencijski ID: 133458, II/II, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Prodaje se dvosoban stan 40m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan... više

100.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova