Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 74m2 , T , 425000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 73.73 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, cg, 2 lifta,... više

425.000€ (5 743 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

VRACAR VRACAR 121m2 , L , 650000e

Vracar, Vracar, Beograd

Odličan 3.0 stan u novogradnji, sa dva garažna mesta, po ceni od 30.000 EUR (po garažnom mestu). Stan se prodaje kompletno namešten. Sva oprema... više

650.000€ (5 371 €/m²)

  • 3 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 83m2 , (T) , 215000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. uknjizen 1/2 SANSKA više

215.000€ (2 590 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 2.0, 65 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više

232.000€ (3 569 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Vukov spomenik - Zahumska 50kvm

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Retko u ponudi! Odličan dvosoban salonski stan nadomak Vukovog spomenika i Đerma. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća... više

215.000€ (4 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova