Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1827 oglasa

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

PRODAJA, STAN U CENTRU, MAKEDONSKA ULICA

Centar, Stari Grad, Beograd

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan... više

218.000€ (3 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC VOZDOVAC 155m2 , (2L) , 559800e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

IZVANREDNA NEKRETNINA, NA ODLICNOJ POZICIJI. DUPLEX. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE (SA VRATIMA) - CENA PO DOGOVORU. I NIVO: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK,... više

559.800€ (3 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 7.sprat

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 90m2 , 145000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

145.000€ (1 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA CVETKOVA PIJACA 61m2 , 210000e

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama... više

210.000€ (3 442 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

GROCKA KALUDJERICA 59m2 , 73750e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

73.750€ (1 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom... više

199.900€ (3 123 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 11/19 spratova

Žarkovo, Bele Vode, Primućura Žarka, 66m2 ID#1571

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova