Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 452 oglasa

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više

275.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Ledine, Valtrovićeva , 1.5, 32m2, 115000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 2.0, 45m2, 98000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

98.000€ (2 177 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 43m2, 86000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi... više

86.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

156.600€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova