Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1892 oglasa

Penthouse Liman 3 – renoviran četvorosoban stan, 2 kupatila, terasa, TOP pon

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 31m2, 86800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan... više

86.800€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 40m2, 107811EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara,... više

107.811€ (2 695 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića, sa pogledom na Svetosavski park Stan se nalazi na izuzetnoj... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/10 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat