Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više
135.000€ (4 821 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više
139.000€ (2 482 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više
258.000€ (3 685 €/m²)
Dorcol, Palilula, Beograd
PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više
160.000€ (3 137 €/m²)
Surčin, Beograd
Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza U donjem nivou stana se nalazi veliki dnevni boravak sa terasom,... više
280.000€ (2 105 €/m²)
Ovča, Palilula, Beograd
Na prodaju nov stan u Ovči od 35m2 grejne površine sa sa dve terase koje ukupno iznose 15m2. Ima ulaznu prostoriju gde je kuhinjsko trpezarijski... više
59.500€ (1 190 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više
187.000€ (4 560 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više
926.888€ (6 262 €/m²)
Vračar centar, Vračar, Beograd
Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više
1.200.000€ (7 947 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više
1.485.000€ (4 393 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više
399.000€ (4 807 €/m²)
Hram, Vračar, Beograd
Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više
367.000€ (3 306 €/m²)