Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4995 oglasa

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Retenzija, duplex - Prve pruge 155kvm

Retenzija, Zemun, Beograd

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje... više

575.000€ (3 709 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²

Prodaje se namesten stan od 45m2

Telep, Novi Sad

Stan ima zatvorenu terasu sa ostavom, hodnik sa plakarom, ugradnu kuhinju. Kupatilo ima kadu a prodaje se sa svim neophodnim ugradnim delovima.... više

135.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Prodaje se jednosoban stan u Tivtu

Tivat

Investitor prodaje jednosoban stan u izgradnji u Tivtu u novom stambenom projektu Dumidran 149-5. Stan se nalazi na 1. spratu i ima ukupnu površinu... više

159.783€ (3 328 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 59m2 sa garažom, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II

Mirijevo II, Zvezdara, Beograd

Dvosoban stan 59m2, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 6/8 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Odličan stan za život i investiciju

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više

207.000€ (3 136 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102514 CENA 120.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se uknjižen klasičan dvosoban stan, sa izdvojenom kuhinjom na Bulevaru... više

120.000€ (2 307 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130554, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat