Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

212.800€ (2 595 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

4.0 STAN PENTHAUS DVOSTRANO ORIJENTISAN SA 97M2 KROVNE TERASE U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom... više

364.941€ (2 919 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 125m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

100.991€ (2 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102472 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 072 €/m²)

  • 3 soba
  • 111m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 204650€

Veterenik, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101021, Veternik, četvorosoban, drugi sprat. Objekat renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, koga čine... više

204.650€ (1 877 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.0 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

108.560€ (2 048 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Liman 4, Novi Sad

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 231451€

Podbara, Novi Sad

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451... više

231.451€ (2 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova