Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101469 - CENA je 131 350 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 149500€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101591, cena nekretnine je 136.800e + 3% agencisjke provizije + 10% PDV, Novi Sad, Veternik, 108 m2, četvorosoban,... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 117000€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 više

117.000€ (2 925 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 83700€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102470 - CENA 83.700 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

83.700€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101994. CENA: 300.000 e + 3 % agencijske provizije. Salonski stan od 84 m2 plus 27 m2 terase. Stan odličan kako za... više

300.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254920€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095875- Četvorosoban stan u izgradnji na Telepu, U pitanju je urbana vila, visok kvalitet gradnje i opreme. Ima povrat PDV-a... više

254.920€ (2 549 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 151920€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije... ODLIČAN raspored... Drugi sprat, terasa,... više

151.920€ (2 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 381100€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza... više

381.100€ (2 683 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova