Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 171100€

Socijalno, Novi Sad

Socijalno, odličan trosoba stan u izgradnji , odlična lokacija i CENA SA PDV-om 171100, +ag.provizija 3% ! Mogućnost kupovine i garažnog mesta... više

171.100€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101470 - CENA je 134.900 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. . Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 132600€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 132 600e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

132.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102462 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102221 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan PETROVARADIN, 288030€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094710--Prodaje se petosoban stan u izgradnji sa PDV-om na Petrovaradinu, Grejanje je na toplotne pumpe što omogućava maksimalnu... više

288.030€ (2 267 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102463 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Nekretnina koja će ostvariti sve vaše snove

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

112.195€ (2 549 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 2.5, 80m2, 300000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 86540€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo , POVOLJAN dvosoban stan sa parkingom ! CENA SA PARKINGOM 86540e +agencijska provizija 3%. Agencijska oznaka stana 1101894, Novi Sad,... više

86.540€ (2 012 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova