Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Rumenački put, Bulevar Evrope - Jednoiposoban stan + parking ID#1001

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

128.750€ (3 576 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Pirandelova, 27a, 430000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela... više

430.000€ (159 €/m²)

  • 2700m²

Bačka Palanka, Centar, Blok 100, 18a, 45000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja... više

45.000€ (25 €/m²)

  • 1800m²

Gradska lokacija, Bresnica, -, Kuća, 322m2, 298000 EUR

Bresnica, Kragujevac

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više

298.000€ (925 €/m²)

  • 322m²

Plac na prodaju – Crvene Livade (50, 03a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 50,03a Na placu postoje dva objekta. Kraj je tih, prijatan... više

100.060€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja placeva Veternik Novi Sad – građevinski plac 500m2, investicija, mog

Veternik, Novi Sad

Prodaja placeva Veternik Novi Sad – na odličnoj i mirnoj lokaciji u Veterniku, izdvajamo ravan građevinski plac od 500m2, idealan kako za investitore,... više

72.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat