Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

370.491€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!

Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, NJIVA 1.KLASE na 1km od Žarkovca, velicine 42a. Na parceli ima puno različitih voćki, jabuke, kruške,kajsije,... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

MODERAN-DUPLEX STAN!

Centar, Sombor

STAN! Širi centar,početak Selenče na odličnoj poziciji,zgrada od žute fasadne cigle,odlične gradnje,se nalazi stan od 130m2 uknjižen,raspoređen... više

107.500€ (826 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Nova kuća sa garažom i nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više

60.000€ (182 €/m²)

  • 329m²
  • .sprat

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

NA PRODAJU PARCELA U JOVANOVCU 1,12 hek.

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Jovanovcu, pored puta, 11217m2, ograđeno, građevinsko zemljište. Plac je ravan i pogodan za gradnju. Parcela se nalazi... više

360.500€ (32 €/m²)

  • 11217m²