Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Badnjevcu 1.97 ha

Badnjevac, Batočina, Batočina

Na prodaju zemljiste u Badnjevcu od 1.97 ha. Nalazi se na 200 m od asfaltnog puta i na manje od 1 km od kružnog toka u Žirovnici. Vlasnik 1/1.... više

80.000€ (4 €/m²)

  • 19760m²

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 663 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 663m²

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure, 12908m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

465.400€ (36 €/m²)

  • 12908m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 154500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3090028 - Uknjižena manja kuća centralnom delu Čardaka, Sastoji se iz dva nivoa, ali suteren nije uknjižen. Dva dnevna boravka,... više

154.500€ (908 €/m²)

  • 170m²

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 97850€

Cardak, Sremska Kamenica

UKNJIŽENA kuća u Sremskoj Kamenici, na podlokaciji Čardak, površine 132 m2, korisne površine 101 m2. Kuća je uknjižena 1/1. Plac na Kome se... više

97.850€ (741 €/m²)

  • 132m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 250000€

Kej, Novi Sad

<p>Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !&nbsp; Agencijska oznaka stana 1102451,&nbsp;</p><p>Cena stana je 250000 e + agencijska provizija... više

250.000€ (3 906 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova