Sajlovo, Novi Sad
Agencijska oznaka 3089667 - Cena za kuću je 303000 e+ agencijska provizija 3 %. Na prodaju uknjižena prelepa kuća na Sajlovu, kompletno nameštena.... više
303.000€ (1 967 €/m²)
Avijacija, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost... više
122.000€ (2 772 €/m²)
Centar, Novi Sad
<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više
120.000€ (2 608 €/m²)
Centar, Novi Sad
RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više
90.000€ (4 285 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više
200.000€ (2 739 €/m²)
SubotiČki Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi... više
340.000€ (2 956 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više
273.000€ (2 600 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više
90.000€ (3 103 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više
150.000€ (2 459 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više
115.000€ (2 674 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 235 000e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više
254.800€ (2 800 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više
121.500€ (2 336 €/m²)