Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 3419 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena... više

34.000€ (9 €/m²)

  • 3419m²

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, površine 812 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 812m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 812m²

Prostrana porodična kuća u širem centru Ćuprije

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3,44... više

48.000€ (275 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi velika parcela u turističkoj zoni Resave-Despotovac

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Parcela je veoma aktuelna jer se na glavnom putu prema Dutovu u srcu Resavskog turističkog kraja ,Nalazi se odmah pored kompleksa Resavska... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na odličnoj lokaciji – samo 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir... više

19.000€ (422 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Renovirana vertikala idealna za dve porodice

Strelište, Jagodina

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža... više

90.000€ (756 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • .sprat