Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Čukarica, Sremčica, Predeli , 50a, 148620EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 112171, uknjizen, Suma. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

148.620€ (29 €/m²)

  • 5000m²

Čukarica, Železnik, Avalska, 30a, 195000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 108999, uknjizen, plac. Sa samom izlasku iz Avalske tj na raskrsnici sa Ibarskoj magistralom se nalazi plac. Dva su vlasnika.... više

195.000€ (65 €/m²)

  • 3000m²

Čukarica, Železnik, Avalska , 24a, 170000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 109000, uknjizen, njiva. Vlasnistvo je 24a od mogucih 72. Nije uradjena konverzija zemljista. Lokacijski odmah u blizini stadiona... više

170.000€ (70 €/m²)

  • 2400m²

Čukarica, Sremčica, Obrenovačka, 40a, 212000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108579, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini stadiona Fk Sremcica. Front placa mu je oko 16m tako da je veci deo u duzini.... više

212.000€ (53 €/m²)

  • 4000m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109252, I/IV, lift, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), kancelarija. Prodaje se 242m extra prostora u srcu Vozdovca... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 242m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Obrenovačka, 40a, 132000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108580, uknjizen, plac. Na 550m od glavne ulice u Obrenovackoj ulici plac skoro pa kockastog oblika sa frontom preko 30m. Odlican... više

132.000€ (33 €/m²)

  • 4000m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 20a, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 110460, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Prodaju se dve parcele u Sremskoj Kamenici(Bocke). Parcele poseduju struju, vodu,... više

110.000€ (55 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Ledinci, Brestovi, 130a, 715000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 110459, struja, uknjizen, plac. Prodaju se uknjizene 3 parcele, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Dozvoljena je gradnja.... više

715.000€ (55 €/m²)

  • 13000m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Vojislava Ilića, Ulcinjska, 14m2, 19000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

19.000€ (1 357 €/m²)

  • 14m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 74a, 74000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104513, struja, uknjizen. Plac uz asvalt u grafjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

74.000€ (10 €/m²)

  • 7400m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 46a, 46000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

46.000€ (10 €/m²)

  • 4600m²