Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prostran plac za gradnju kuće

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100853 CENA 93600 plus agencijska provizija od 3% . Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/2 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

NAŠA PREPORUKA – Na prodaju plac u blizini grada (tri parcele), mirna i razv

Vinorača, Okolina, Jagodina

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vinograd u okolini Jagodine/Voljavče

Voljavče, Okolina, Jagodina

- Poljoprivredno zemljište pogodno za vinograde ili voćnjake. Prodaju se 4 parcele ukupne površine 22.01a - Zemljište je izuzetno osunčano,... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor/Akva Park

Akva Park, Jagodina

-montažni objekat trajnog karaktera više

67.200€ (800 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Surčin, Dobanovci, Lovačka, Zemljište, 998ari, 99800 EUR

Dobanovci, Beograd

Zemljište u građevinskom području, pogodno za porodičnu gradnju. Uz ovu, odmah pored, jos jedna parcela od 9 ari. Mogućnost formiranja jedne... više

99.800€ (100 €/m²)

  • 998m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

71.000€ (1 690 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Građevinsko zemljište 65 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 67.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više

67.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa četvrtasta parcela u blizini Akva parka

Đurđevo brdo, Jagodina

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju.... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²