Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Prodaje se veća parcela na Grzi

Grza, Okolina, Paraćin

Prodajemo veću parcelu sa upisanim manjim objektima na Grzi ,postoji zemljani put i prilaz sa asfaltnog puta. više

135.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u Trnavi

Trnava, Jagodina

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcele u građevinskom području + pomoćni objekat

Panjevački Rit, Jagodina

U pitanju su dve parcele koje se prodaju zajedno i nalaze se u gradskom području na kojima postoji objekat delimično useljiv kao i pomoćni objekat,... više

31.000€ (1 409 €/m²)

  • 22m²

Građevinsko zemljište/Dragocvet

Dragocvet, Okolina, Jagodina

*PUT UZ PLAC *U blizini se nalaze novije kuće *bez priključaka više

9.000€ (1 €/m²)

  • 4513m²

Kuća u 3 nivoa

Ribare, Okolina, Jagodina

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Lokal u dva nivoa

Centar, Jagodina

*120m2 + 20m2 ispred lokala više

50.000€ (416 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

Useljiva spratna kuća

Tavrića obori, Jagodina

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje više

180.000€ (1 125 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 155700€

Sajlovo, Novi Sad

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3%... više

155.700€ (1 789 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan FUTOG, 128000€

Futog, Futog

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova