Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Plac čine 2 parcele! više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan poslovni prostor/Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine više

350.000€ (1 590 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Prodaja, Plac, Jagodina, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Lep plac na samom vhu Đurđevog Brda. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju plac površine 14.25 ari. više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 51.22 m², PK, Obrenovac - 67.610€ (CENA SA PDV-om)

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 51,22 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

67.610€ (1 325 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Potkrovlje.sprat

PLAC SREMSKA KAMENICA, 117420€

Miseluk, Sremska Kamenica

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine... više

117.420€ (154 €/m²)

  • 760m²

Trosoban stan NOVI SAD, 151920€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije... ODLIČAN raspored... Drugi sprat, terasa,... više

151.920€ (2 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 381100€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza... više

381.100€ (2 683 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Resnik, Edvarda Griga, 5.0, 88m2, 135000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan... više

135.000€ (1 534 €/m²)

  • 5 soba
  • 88m²
  • 3.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.65m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

84.000€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova