Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Poljoprivredno zemljište - njiva u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Vinorački put

Vinorački put, Jagodina

*ima prilaz placu sa puta više

40.025€ (10 €/m²)

  • 3886m²

Pravilan plac uz glavni put

Bukovče, Okolina, Jagodina

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. više

27.000€ (24 €/m²)

  • 1100m²

Kompletno renoviran lokal

Širi centar, Jagodina

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

Građevinsko zemljište/Industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

*nema objekata na placu *postoji mogućnost priključka za struju i vodu više

78.500€ (9 €/m²)

  • 8000m²

Plac odličan za gradnju/Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Dobar plac za kuću ili neku halu koja ne bi smetala komšiluku,jer su okolo kuće. Može i da se parceliše. Gradska voda,struja,gas sve do placa više

42.000€ (5 €/m²)

  • 8400m²

Nezavršena kuća na 3 nivoa

Centar, Jagodina

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 više

550.000€ (1 375 €/m²)

  • 400m²
  • /3 spratova

Plac na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se plac na Djurdjevom brdu površine 40a. više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije površine 104m2. više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101994. CENA: 300.000 e + 3 % agencijske provizije. Salonski stan od 84 m2 plus 27 m2 terase. Stan odličan kako za... više

300.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova