Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Na prodaju plac u Lešju

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3334m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

110.725€ (1 272 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • 7/8 spratova

Plac za izgradnju kuće

Štipljanski put, Jagodina

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stan u zgradi novije gradnje

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična.... više

79.200€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Suteren/5 spratova

Trosoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo trosoban stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Pravilan raspored. Izražena cena je sa PDV-om.... više

112.433€ (1 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 92m²
  • 1/6 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

96.800€ (1 363 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Kalenovac, Okolina, Jagodina

Poljoprivredno zemljište, 5.klasa, idealno za voćnjak, vinograd ili odličnu lokaciju za solarne panele. Ukupna površina je 4,5 ha od čega je... više

31.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac pravilnog oblika na odličnoj lokaciji u Ćupriji

Silos, Ćuprija

Prodaje se plac pravilnog oblika na odličnoj lokaciji u Ćupriji površine 5,32a. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²