Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

93.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

83.900€ (1 823 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Pećinci - Prhovo, 274.68 ari

Prhovo, Okolina, Pećinci

Pećinci - Prhovo plac, 274.68 ari, front prema ulici 294m Prodaje se zemljište u privredno radnoj zoni od 274.68 ari u Prhovu. Front prema... više

685.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci – Breg, 541.51a

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci – Breg plac, 541.51 ar Prodaje se zemljište u građevinskom području pored obilaznog autoputa u Dobanovcima, na prostoru... više

3.000.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Borča - Zrenjaninski put, 136a

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Zrenjaninski put plac/građevinsko zemljište, 136a, front prema ulici 43m, objekti na parceli 1800m2 U privredno-komercijalnoj... više

2.700.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 25.95 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25.95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa... više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot - Kosmaj, plac 815 ari

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8.15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad... više

1.000.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova