Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1815 oglasa

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 3.0, 80m2, 365000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 115844, XV/XVIII, lift, terasa, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

365.000€ (4 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 15/18 spratova

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 4.0, 134m2, 368500EUR

Zemun (cara Dušana), Beograd

Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više

368.500€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Ćukovac, Novogradska, 4.5, 116m2, 368880 EUR

Ćukovac, Beograd

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više

368.880€ (3 180 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²
  • 2/3 spratova

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

ZVEZDARA LION 114m2 , 2T , 370000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više

370.000€ (3 245 €/m²)

  • 3 soba
  • 114m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova