Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1815 oglasa

PRODAJA, 3.0 STANA NA CRVENOM KRSTU

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodaje se luksuzno opremljen, dvostrano orijentisan trosoban stan, nalazi se na petom spratu novije zgrade iz 2010. godine, u mirnoj ulici... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Vračar, SC Vračar, , 4.0, 121m2, 350000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano... više

350.000€ (2 892 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

VOZDOVAC DUSANOVAC 142m2 , 2T , 352000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7.sprat

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 4.5, 142m2, 352000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 3.5, 98m2, 352800EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan... više

352.800€ (3 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 6/6 spratova

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića, 103m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više

357.000€ (3 466 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4/4 spratova