Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1814 oglasa

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca, 80m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini... više

330.000€ (4 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

- stari grad sf 2662

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se trosoban stan u Šantićevoj ulici. Struktura: dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora, u svakoj prostoriji Fujitsy inverter... više

330.000€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Sredačka, 3.0, 90m2, 330000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

330.000€ (3 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Zemun – Gardoš 86kvm ID#26950

Gardoš, Zemun, Beograd

Izuzetno lep stan, luksuzan, svetao i funkcionalan. U stanu je urađeno podno grejanje, italijanska granitna keramika, elektro roletne, stolarija... više

330.000€ (3 837 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prof. kolonija 87kvm (28+59) uknjiženo ID#25219

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

U prodaji je stan od 59kvm (dvosoban, grejanje na dve inverter klime, pvc stolarija, španske i italijanske pločice) i lokal od 28kvm (lokal... više

330.600€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova