Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1807 oglasa

TC Stadion, 125m2, 310.000 EUR, 2 parking mesta

Zaplanjska, Beograd

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više

310.000€ (2 480 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Lipov lad - Bulevar kralja Aleksandra 88m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i... više

310.000€ (3 522 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Savski venac, Senjak, Kaćanskog, 4.0, 78m2, 310000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

310.000€ (3 974 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Zemun-Banatska 106kvm (119kvm) ID#25987

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi,... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića, 78m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj... više

311.000€ (3 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/7 spratova

Zemun, Gornji grad, Banatska, 4.0, 94m2, 312000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjizen. Luksuzan cetvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je izuzetno funkcionalan i... više

312.000€ (3 319 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova