Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1807 oglasa

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Gornji grad, Banatska, duplex, 106m2, 5.0, 2/3, uknj.

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad, Banatska, petosoban, uknjižen dupleks od 106m2 sa kosinama mereno 119m2. Nalazi se na drugom i trećem spratu od tri, zgrade... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Milića od Mačve 190m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

5.0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se... više

310.000€ (1 631 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 190m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova, 136m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više

310.000€ (2 279 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 89m2, 310000 EUR

Banjica, Beograd

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i... više

310.000€ (3 483 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina, 74m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma... više

310.000€ (4 189 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina, 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4.0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 73m²
  • 1/6 spratova