Za upit placevi prodaja Kragujevac pronađeno 119 oglasa

Plac u Ramaći kod Kragujevca - voćnjak i njiva, površine 12433 m2, dozvoljen

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više... više

20.000€ (1 €/m²)

  • 12433m²

Na prodaju plac- Beloševac

Beloševac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom... više

13.500€ (6 €/m²)

  • 2019m²

Parcela-livada u Ramaći- vidikovac

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase, Prelep predeo, deo koji se zove Vidikovac.... više

20.000€ (4 €/m²)

  • 4062m²

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²

Parcela-njiva u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je obradiva njiva, pete klase.Sa asfaltnog puta se skreće... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 2244m²

Plac u Kragujevcu - iznad Šumaričkog jezera, 2400 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog... više

75.000€ (31 €/m²)

  • 2400m²

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²

Poljoprivredno zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

4.500€ (1 €/m²)

  • 2307m²

U ponudi njiva Poskurice

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se njiva u Poskuricama pored puta na samo par kilometara od grada od 23.54 ari.Vlasništvo 1 kroz 1. Zemljište je poljoprivredno treća... više

20.000€ (8 €/m²)

  • 2354m²

Plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca

Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više

300.000€ (5 €/m²)

  • 51276m²

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Kragujevac, industrijska zona - građevinsko zemljište 7611 m2, sa priključci

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju... više

950.000€ (124 €/m²)

  • 7611m²