Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto paracin

Pronađeno 39 oglasa

Kompletno opremljen i namešten stan

Gloždak, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u spavaću sobu, kombinovanu sobu, kupatilo. Stan poseduje dve terase. Stan je odmah... više

78.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • .sprat

Dvoiposobni renovirani stan

Jagodnjak, Paraćin

U ponudi stan koji se sastoji od ulaznog jodnika kombinovane sobe i dve spavaće sobe. Stan je renoviran poćev od kupatila pa do zamena podova... više

51.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • .sprat

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Kompletno renovirani stan

Centar, Paraćin

U ponudi trosobni stan niže spratnosti, renoviran, stolarija pvc, grejanje gas, podno. Stan se prodaje sa nameptajem. Stan se sastoji od ulaznog... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • .sprat

Luksuzan stan u novogradnji sa sopstvenim dvorištem, teretanom i 4 spavaće so

Centar, Paraćin

Na prodaju je moderan, prostran stan u novogradnji, smešten u mirnom i urbanom delu grada. Stan se prostire na 180 m² i idealan je za porodice... više

205.000€ (1 138 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo dvosoban stan od 45 kvm u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Stan se nalazi na petom spratu zgrade i izuzetno je očuvan. Poseduje... više

41.000€ (911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/5 spratova

Renovirani stan

Centar, Paraćin

Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više

42.000€ (792 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • .sprat

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu.... više

104.326€ (1 213 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

STAN SA ODVOJENOM KUHINJOM I TRPEZARIJOM

XI Kongres, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa,terasa.Podovi su obloženi parketom.... više

50.000€ (833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • .sprat

Trosoban stan u izgradnji sa dve spavaće sobe

Centar, Paraćin

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve... više

98.670€ (1 265 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Prodaja, Stan, 61m2 , Paraćin

Paraćin

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija.... više

53.000€ (868 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

PRODAJEMO RENOVIRAN TROSOBAN STAN–ODLIČNA LOKACIJA!

Paraćin

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan površine 70m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Dvosoban renoviran stan za prodaju

Paraćin

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. više

58.500€ (943 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat