Prodaja, vrsta nekretnine poslovni prostor lokal, mesto paracin

Pronađeno 38 oglasa

Va lokala 27m2+34m2 sa dozvolom za nadogradnju stambenog prostora

Centar (extra zona), Paraćin

Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više

60.000€ (983 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Lokal u centru

Centar, Paraćin

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata više

520.000€ (1 405 €/m²)

  • 370m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poslovni objekat

Izvor, Okolina, Paraćin

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. više

70.000€ (786 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

Centar, Paraćin

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR POGODAN ZA RAZLIČITE NAMENE

Centar (prva zona), Paraćin

Pogodno za ordinacije, kancelarije, advokate, uprave, knjigovodstvo, stanovanje..... MOGUĆA ZAMENA ZA STAN U BEOGRADU Za ozbiljnog kupca dogovor... više

95.200€ (800 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

Na prodaju poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju poslovni objekat, restoran sa prenoćištem i hala na odličnom mestu na glavnoj ulici odmah uz auto-put. -Restoran sa kvadraturom... više

450.000€ (227 €/m²)

  • 1974m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stambeno poslovni objekat (radionica+stambeni prostor)

Okolina, Paraćin

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine... više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • .sprat

Na prodaju poslovni prostor

Zmič, Paraćin

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da... više

70.000€ (804 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat

Na prodaju poslovna hala

Stubica, Okolina, Paraćin

Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik poslovne hale površine 570 m² sa pratećim poljoprivrednim zemljištem od 26 ari. Ovaj objekat... više

90.000€ (157 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

LOKAL NA ZELENOJ PIJACI U PARAĆINU

Centar, Paraćin

Izuzetno lepa lokacija više

25.000€ (1 190 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Prodaje se lokal na prometnoj lokaciji.

Gloždak, Paraćin

Lokal je pogoddan za različite namene. Sastoji se od prizemlja sa sanitarnim čvorom i sprata. Sprat lokala je funkcionalno povezan sa prizemljem.... više

180.000€ (569 €/m²)

  • 316m²
  • .sprat

Lokal blizu pijace

Paraćin

Prodaje se lokal od 148m2 u Paraćinu, blizu pijace. više

80.000€ (540 €/m²)

  • 148m²
  • .sprat

Na prodaju poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji

Paraćin

-Prizemlje 150m2 -Stan 120m2 -90m2 potkrovlje više

240.000€ (666 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

Lokal iz dva nivoa

Paraćin

Lokal iz dva nivoa. više

40.500€ (900 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal na izuzetno lepoj lokaciji

Centar, Paraćin

U STROGOM CENTRU Paracina prodajem POSLOVNI PROSTOR-LOKAL OD 85,4m2. Bez ulaganja. Pogodan za sve delatnosti. Uknjizen. Hvala što ste izdvojili... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 85m²
  • .sprat

Na prodaju lokal u samom centru

Centar, Paraćin

Nadohvat pesacke zone,fontane prodajemo lokal ,pogodan za mnoge delatnosti,spostveni biznis ili izdavanje !Mogucnost nadgradnje sprata ,i dobijanje... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Lokal na finoj lokaciji

Centar, Paraćin

Cena je sa PDV-om više

149.760€ (941 €/m²)

  • 159m²
  • Prizemlje/1 spratova