Prodaja, vrsta nekretnine poslovni prostor lokal, mesto paracin

Pronađeno 38 oglasa

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Hala na prodaju

Paraćin

Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat