Prodaja, vrsta nekretnine poslovni prostor lokal

Pronađeno 778 oglasa

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

Hitna prodaja dva spojena lokala povoljno u centru grada

Centar, Jagodina

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. više

48.000€ (1 090 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Oplenačka, Lokal, 40m2, 150000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju lokal - poslovni prostor na Petlovom brdu u Oplenačkoj ulici na veoma atraktivnom i prometnom mestu. Lokal je pogodan za sve vrste... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 40m²

Va lokala 27m2+34m2 sa dozvolom za nadogradnju stambenog prostora

Centar (extra zona), Paraćin

Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više

60.000€ (983 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR! CENTAR!

Sombor

POSLOVNI PROSTOR! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat П=118м2... više

216.000€ (582 €/m²)

  • 371m²
  • .sprat

Opremljen lokal u centru Niša, 9m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju opremljen lokal u centru Niša,površine 9m2. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u Novom podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini ulaznog/silaznog... više

18.000€ (2 000 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Liman 4, LIDL, 1.0, 33m2, 70000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 132498, PR/, uknjizen. LIMAN 4 ULICNI LOKAL 33 m2 odrzavan i uredan. LIDL u blizini. Uvucen od buke. Grejanje gradsko, placa... više

70.000€ (2 121 €/m²)

  • 33m²

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija, 106m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor... više

216.500€ (2 042 €/m²)

  • 106m²
  • 3/3 spratova

Poslovni prostor 75 m2 kod bolnice

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

LOKAL U CENTRALNOM DELU JAGODINE SA VEOMA POVOLJNOM CENOM

Centar, Jagodina

Lokal je više nego povoljna ponuda. Nalazi se u ulici Knez Lazara, idealan za frizerske kozmetičke salone, advokatske , agencijske poslve,samostalne... više

25.000€ (925 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Grocka, Grocka, Smederevski put , Poslovni objekat, 1650m2, 450000 EUR

Grocka, Beograd

Poslovni prostor na tri nivoa, 1650m2 (uknjiženo 1280m2) na 50 ari (38+12) placa, 4 km od centra Grocke, prema Beogradu. U okviru zgrade se... više

450.000€ (272 €/m²)

  • 1650m²

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA – DVA OBJEKTA NA JEDNOJ PARCELI

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dva objekta, izgrađena na građevinskom zemljištu, idealna za različite poslovne namene (magacin,... više

220.000€ (304 €/m²)

  • 723m²
  • .sprat

SVE NA JEDNOM MESTU – USELJIVO, NAMEŠTENO, PROFITABILNO!

Sombor

STAMBENO POSLOVNI PROSTOR!!!! Na prodaju stambeno-poslovni objekat u samom centru grada, ukupne površine 150m², idealan za život, izdavanje... više

240.000€ (1 600 €/m²)

  • 150m²
  • 1/3 spratova

Lokal u centru

Centar, Paraćin

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata više

520.000€ (1 405 €/m²)

  • 370m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovac - Uknjižen poslovno stambeni objekat ID#8000059

Rakovac, Beočin, Beočin

Rakovac. Izdvajamo iz ponude renoviran poslovno - stambeni objekat od 970m2, koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji okružen zelenilom na... više

705.550€ (727 €/m²)

  • 970m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se magacin od 880m2 u blizini Auto-puta

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Prodaje se magacin od 880m2 proizvodno magacinskog prostora, visina 4 m, alarm, sleperski prilaz. Izuzetno sigurno i bezbedno, video nadzor.... više

900.000€ (1 022 €/m²)

  • 880m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 90125€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089601 - Uknjižen lokal na Novom naselju u blizini crkve. Prodaje se sa kompletnim inventarom. Ulični, dva mokra čvora, bašta. više

90.125€ (2 575 €/m²)

  • 35m²

ULIČNI LOKAL U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ... više

113.500€ (1 060 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje/2 spratova