Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10006 oglasa

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Plac na putu za Bubanj selo, 61,73 ara

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Bubanj selo, površine 61,73 ara. Plac izlazi na asfaltni put, voda i struja na 100 metara, kanalizacija pored placa.... više

70.100€ (11 €/m²)

  • 6173m²

Legalizovana kuća na sprat

Solaris, Jagodina

Legalizovana je 2004-te. Ima 3 spavace na spratu, dnevna sa kuhinjom i kupatilo. više

90.000€ (277 €/m²)

  • 324m²
  • /2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

7. juli, Paraćin

Na prodaju veca parcela sa bunarom i manjim objektom više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

304.000€ (3 619 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Prostrano poljoprivredno zemljište/Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

*blizu glavnog puta, uska i dugačka parcela. U blizini se nalaze hale i proizvodna postrojenja! više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 90 ari, Čukarica, Umka – 170 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 90,26 ari na Umci, • Plac je pravilnog pravougaonog oblika, približno dimenzije oko 40 m x 220 m. •... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lep građevinski plac u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinski plac u Boljevcima površine 13 ari sa širinom 17,5 metara i dužinom preko 20 metara. Plac je uknjižen. Sa asfaltirane... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Magacin, Pećinci, Okolina, Šimanovci

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Prodaje se zemljiste od 79.17 ari sa magacinsko - poslovnim prostorom od 2090 m2. Od toga : 1,444 m2 hale i pogonskog prostora, 368 m2 kancelarijskog... više

800.000€ (382 €/m²)

  • 2090m²
  • .sprat

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 193000€

Telep, Novi Sad

Telep , ČETVOROSOBAN SA PARKINGOM ! Odlična ponuda. Agencijska oznaka stana 1102058, Novi Sad, Telep, CENA 193000 +agencijska provizija 3% .... više

193.000€ (2 353 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se jednoipodoban stan kod Velikog parka

Veliki Park, Kragujevac

Prodaje se namešten jednoipodoban stan na top lokaciji - kod Velikog parka. Strukturu stana čine: - kuhinja - trpezarija sa dnevnim boravkom... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

LOKAL SREMSKA KAMENICA, 280420€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 8089611 Lokal se prodaje se u sirovom stanju, cena je sa PDVom. 150m2. više

280.420€ (1 869 €/m²)

  • 150m²