Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Čukarica - Rušanj, plac 88.84a

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica - Rušanj poljoprivredno zemljište, 88.84a Poljoprivredno zemljište u Beogradu, na odličnoj lokaciji u blizini asfaltnog puta. Ukupna... više

356.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Petosobna kuća KAC, 200850€

Kac, Kać

Agencijska oznaka - 3090405 Prodaje se uknjižena kuća u centru Kaća. Kuća je montažna Marles, ali je postavljena na betonskoj podlozi iznad... više

200.850€ (2 362 €/m²)

  • 85m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska, 237.17 ari

Mala Vrbica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska plac, 237.17a U ponudi parcela u građevinskoj zoni koja izlazi na asfaltnu ulicu. Sastoji se iz dve parcele.... više

250.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Proizvodna hala u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

U pitanju su 3 objekta, - proizvodna hala, površine 353m2, koja se trenutno i koristi, visina hale je 6 metara i obezbeđen je šleperski prilaz.... više

255.000€ (364 €/m²)

  • 700m²
  • Prizemlje

Kuća na Kopaoniku u blizini Mujen Luxa

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa... više

79.500€ (742 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije 1614 m2

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije, 1614 m2, 42000e. Nalazi se u blizini asfaltnog puta i priključaka na infrastrukturne... više

42.000€ (26 €/m²)

  • 1614m²

Prodaja njive

Tonja, Ćuprija

Parcela površine 15 ari u blizini starog železničkog mosta na 800 m od Velike Morave. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

2.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova