Za upit Obrenovac pronađeno 293 oglasa

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 55.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- obrenovac sf 2490

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt... više

85.000€ (664 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 5.5 ari, Barič, Obrenovac - 11.500€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 5.5 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan u izgradnji 58.03m², PR, Obrenovac - 95.750 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

95.750€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Plac 58 ari, Obrenovac, Zvečka – 46 400 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Građevinski plac na prodaju u Zvečkoj ,ukupne površine 58 ari ,koji se nalazi neposredno uz saobraćajnicu Obrenovac-Šabac. Sastoji se iz dve... više

46.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal 31 m² , Obrenovac 74400€

Obrenovac, Beograd

Prodajemo poslovni prostor u neposrednoj blizini centra Obrenovca. Lokal se nalazi u zgradi nove gradnje i pogodan je za poslove više namena,... više

74.400€ (2 400 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZNA KUĆA 325m² NA 90 ARI PLACA – STUBLINE / BLIZU OBRENOVCA – 160.00

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija.... više

160.000€ (492 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje

Seosko imanje 117+155 m², 7 ha, Obrenovac, Poljane – 120 000€

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje u Poljanama, opština Obrenovac, ukupne površine 7,14 hektara sa stambenim objektom od 117m2 i dodatnim pomoćnim objektima... više

120.000€ (1 025 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat