Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9987 oglasa

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Rtanj – Jablanica 27kvm + 54a 46kvm ID#23632

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više

10.000€ (370 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Ruma – Hrtkovci 1456kvm ID#22242

Hrtkovci, Ruma, Ruma

Prodaje se proizvodna hala namenski projektovana za pelet, ali može se koristiti i za druge delatnosti, ukupne površine: 1456m2 (PR = 1140m2... više

800.000€ (549 €/m²)

  • 1456m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1,2ara ID#27664

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini Hotela Balašević (1km), u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, pored magistralnog... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ovča – 1,2a ID#22980

Ovča, Palilula, Beograd

Poljoprivredno zemljište na dobroj lokaciji, u blizini glavnih saobraćajnica. Po informaciji o lokaciji, nalazi se u zoni komercijalnih sadržaja.... više

297.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot – Popović 66ari ID#28047

Popović, Sopot, Beograd

Plac nadomak Beograda. Pogodan za gradnju. Na placu su izvedeni struja i voda, plaćen priključak. Uknjižen. Agencijska provizija 2% , više

106.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Stan na 2.spratu u izgradnji - 90 m2, Kragujevac, centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje... više

162.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5439

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

Na prodaju – Komforan porodični stan na odličnoj lokaciji

Vašarište, Jagodina

Prodaje se kompletno sređen i renoviran stan površine 69 m², smešten na mirnoj lokaciji, a ujedno nadomak centra grada. Idealna prilika za porodice... više

78.000€ (1 130 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 4/4 spratova