Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 10000 oglasa

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo

Zvezdara, Beograd

Dvospratna zgrada zavrsena 2016.god. Stan je u prizemlju. Na 5-6min. od autobuske okretnice, do centra grada 30min. Na samo 3minuta nalazi se... više

84.000€ (1 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101343. CENA: 181000e +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Na prodaju je moderan, neuseljavan stan od 59 m² na odličnoj lokaciji –... više

181.000€ (3 067 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova

Prodaja kuce Beograd Veliki Mokri Lug

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kontakt preko vibera 0641794531WhatsApp +491788220585 Ulica Vladimira ĆorovicaVeliki Mokri Lug, Beograd12 km od centra gradaKupoprodajni ugovor... više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan Novi Sad, Adice, prodajem četvorosoban, nov, namešten stan, 80m2, blizina doma zdravlja... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

Cara Uroša – 110kvm + 15kvm terasa ID#28959

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • Garsonjera
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Salajka, Novi Sad

NEUSELJAVAN , OPREMLJEN , GARAZA , SALAJAKA. Agencijska oznaka 1060391, prodaje se troiposoban stan koji je trenutno u funkciji trosobnog .... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/5 spratova

Prodajem kucu u Borci

Borča, Palilula, Beograd

Prodajem kuću u Borči na Putu za Ovču, kod megamarketa "Sunce" i "Shorty", kuća 135m²,10 ari placa. Cena 130 000 €. Vlasništvo 1/1. Kontakt... više

130.000€ (962 €/m²)

  • 135m²

Prodajem kucu i apartman u sklopu kompleksa Chalet

Kopaonik

Prodajem jednu kuću od 85m2 i apartman od 33m2 u sklopu kompleksa Chalet, cena dogovor može i zamena. Kuća je povezana toplom vezom kao i apartman... više

229.500€ (1 944 €/m²)

  • 4 soba
  • 118m²

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

AVALA Podnožje, porodična kuća na 19 ari placa

Avala, Voždovac, Beograd

Porodična kuća na 19 ari placa, u samom podnožju na zapadnoj strani Avale, kod studenskog centra. Kuća je na 15km od Autokomande, 10km od Banjice. Kuća... više

320.000€ (1 000 €/m²)

  • 320m²
  • 2/2 spratova