Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9997 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

309.000€ (2 710 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Stara Detelinara - Namešten dvoiposoban stan ID#1001198

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena... više

307.970€ (5 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

Kovilj - Porodična kuća sa baštom ID#3000126

Kovilj, Novi Sad, Novi Sad

Kovilj. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu, po strukturi četvorosobnu, porodičnu kuću u centru u blizini crkve. Kuća je veličine 269m2 izgrađena... više

180.250€ (670 €/m²)

  • 269m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001213

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

180.248€ (3 466 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2.sprat

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5535

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.900€ (3 892 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

lux, brzo useljiv, ima i garažno mesto ID#5717

Centar, Voždovac, Beograd

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja... više

310.000€ (3 369 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova