Za upit nekretnine na prodaju do 20000 evra Jagodina pronađeno 191 oglasa

NA PRODAJU – POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju njiva (poljoprivredno zemljište) površine 12,23 ara, koja se nalazi u mestu Voljavče, grad Jagodina, pogodna za različite poljoprivredne... više

2.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Lepa četvrtasta parcela, poljoprivredno zemljište

Trnava, Jagodina

Četvrtasta parcela, poljoprivredno zemljište u bllizini glavng puta. više

15.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Odličan lokal u novijoj zgradi u blizini bolnice. više

18.500€ (1 088 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Šuma na prodaju, Jagodina, Deonica, 29.96 a

Deonica, Okolina, Jagodina

Na prodaju šuma u okolini Jagodine, na lokaciji Deonica. Ukupna površina parcele iznosi 29.96 a, što ovu nekretninu čini pogodnom za različite... više

2.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Izuzetno povoljna parcela u Ribaru blizu diskoteke Delfin

Ribare, Okolina, Jagodina

PLAC U NASELJENOM DELU – RIBARE, KOD JAGODINE u blizini diskoteke Delfin! Građevinsko zemljište | Mogućnost gradnje | Odlična cena! U prilici... više

15.500€ (3 €/m²)

  • 4016m²

Plac pogodan za gradnju Trnava Jagodina

Trnava, Jagodina

Prostran plac od 20,53 ari. Pogodan za gradnju kuće i vikendice. Nalazi se na aktuelnom području, ispod Đurđevog brda i Akva park .Prijatno... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi idealan plac za izgradnju kuće pored puta na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac je idealan za izgradnju stambenog ili vikend objekta,ima prilaz glavni put iz pravca česme. Do samog je puta. Do placa su prošli svi priključci... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju garaža od 15 m² na odličnoj lokaciji u Jagodini!

Centar, Jagodina

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka.... više

18.000€ (1 200 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište u Voljavču za izgradnju kuće

Voljavče, Okolina, Jagodina

Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom.... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prilika koja se ne propušta – više parcela na odličnoj lokaciji, prodaju s

Novo Lanište, Okolina, Jagodina

Napravite svoj idealni potez kupovinom ovih parcela koje se prodaju isključivo zajedno! Smeštene na izuzetnoj lokaciji, , ove parcele predstavljaju... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcele za izgradnju kuća u Panjevačkom Ritu gradska lokacija Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²